Nowości płytowe
Nowy zespół w świecie disco polo
poniedziałek, 09 sierpień 2010
Od czasu powrotu do łask szerszej publiczności muzyki dawniej nazywanej „chodnikową” co jakiś czas można usłyszeć lub przeczytać o nowych kapelach pojawiających się na rynku.
Mega Pack 80 utworów
wtorek, 18 maj 2010
Firma Folk dołączyła do szerokiego grona wydawców, którzy rozpoczęli produkcję płyt CD z muzyką w formacie mp3.
Nowa płyta ZIBO
poniedziałek, 03 maj 2010
Pod koniec kwietnia ukazała się na rynku nowa płyta Pawła Chmielewskiego, czyli Zibo. Album „Analog” to trzeci materiał w dorobku tego wokalisty. Na krążku pojawi się 13 kawałków oraz teledysk do utworu "Zamknij Oczy", który z pewnością spodoba się wielu słuchacz przyciągając uwagę swoim nastrojowym klimatem. Cała płyta to nowoczesne brzmienia Dance w stylu, który jest charakterystyczny dla Pawła Chmielewskiego
Nowa płyta Classic już niedługo pojawi się w sprzedaży
poniedziałek, 03 maj 2010
Jeden z czołowych zespołów disco polo poinformował na swojej stronie internetowej, że praca na nową płytą zespołu Classic została już ukończona. Album będzie zawierał 12 piosenek oraz dwa bonusowe utwory – nowe wersje piosenek „Wszystko jest w nas” i „Straszna dziewczyna”, które zespół Roberta Klatta nagrał jeszcze w latach 90'tych.
Składanka: Gwiazdy Disco Polo vol.1
poniedziałek, 05 kwiecień 2010
ImageW połowie marca wspólnym nakładem wytwórni Folk i Feniks ukazała się płyta, która stanowi pierwszą część kolekcji „Gwizdy disco polo”. Tytuł jest w pewnym sensie nieco mylący, gdyż na krążku, oprócz znanych zespołów sceny discopolowej, są też takie, które próbują się przebić w tej branży. Jednak jest to celowy zabieg marketingowy mający za zadanie promocję nowych zespołów, których piosenki mogą trafić do szerszego grona słuchacz, właśnie dzięki temu, że będą umieszczane obok sław disco polo.
Nowy teledysk Łukasha
poniedziałek, 05 kwiecień 2010
Łukasz Harasimowicz jest wokalistą, który zaczął karierę bardzo wcześnie- zadebiutował w 2001 r, jako nastolatek lansując takie przeboje jak: „Takie są kobiety”, „Chciałbym Ci powiedzieć”, „Dobrze siebie znamy”.Działy serwisu