Nowy zespół w świecie disco polo
Od czasu powrotu do łask szerszej publiczności muzyki dawniej nazywanej „chodnikową” co jakiś czas można usłyszeć lub przeczytać o nowych kapelach pojawiających się na rynku.
 
Tym razem warto kilka słów poświęcić muzykom grającym w zespole Magness, który zadebiutował piosenką na wskroś wakacyjną „Wakacje na Mazurach”. Utwór ten szybko wpadł w ucho słuchaczom, nie tylko z powodu lekkiej,przyjemniej, „słonecznej melodii”, ale również ze względu na głos wokalisty, przykuwający uwagę ciepłym brzmieniem.

Magness to trzech młodych chłopaków z Kętrzyna: Paweł, Krzysiek i Łukasz. Wokalistą i liderem formacji jest Paweł, za mocne jak i subtelne brzmienie gitary odpowiada Łukasz, natomiast całość brzmienia z instrumentów klawiszowych kontroluje Krzysiek. Magness gra szeroko pojętą muzykę taneczną, zaczynając od klimatów disco polo, poprzez dance aż po pop. Zespół sam komponuje muzykę i pisze teksty do swoich piosenek.

Drugim utworem, który niedawno ujrzał światło dzienne jest „Głowę unieś i walcz”. Zespół obecnie pracuje nad realizacją spisanych na papier pomysłów, które na pewno zadowolą niejedne gusta muzyczne.

Aut:KrisDziały serwisu